h Zmiennicy | Jakub Babij

Chesz otrzymywać informacje na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Mindfulness Inside »

Zobacz nasze najbliższe kursy

Warszawa »

Gdańsk »

Jakub Babij

 

Manager, coach, trener oraz psychoterapeuta Gestalt. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness, z ramienia Mindful Academy.  Od siedemanstu lat praktykuje uważność w ramach buddyzmu tybetańskiego.  Brał udział w warsztatach prowadzonych przez Paula Fultona; Marię van Balen. Swoją pracę superwizuję pod okiem nauczyciela Mindfulness Philipa Woodwarda, certyfikowanego nauczyciela ze szkoły Breathworks, praktykującego Mindfulness od 1985r.

Ma za sobą doświadczenie w pracy w takich korporacjach z listy Fortune 500 jak Intel czy Eaton gdzie odpowiadał za zarządzanie projektami HR z obszaru pozyskiwania talentów. Specjalizuje się w realizacji szkoleń z obszaru redukcji stresu, inteligencji emocjonalnej oraz wypalenia zawodowego. Ma za sobą ponad 2000 przeprowadzonych godzin szkoleniowych. Dzięki doświadczeniu w obszarze HR w bardzo dużych organizacjach jest w stanie bardzo łatwo zrozumieć problemy z jakimi stykają się dzisiejsi pracodawcy i pracownicy.

Poza pracą zawodową, udziela się jako wolontariusz na infolinii kryzysowej Insytytutu Psychologii Zdrowia, pomagając ludziom w sytuacji kryzysowej oraz prowadzi fundację  zajmujacą się obszarem redukcji stresu i prewencji wypalenia zawodowego.

W wolnych chwilach ćwiczy  Yin Yogę oraz morsuję. Odkąd zostawił Gdańsk dla Warszawy, morsowania jest bardzo mało, za to znacznie więcej jogi.

Mail: jb@mindfulnessinside.com

 

1396627381_linkedin Zobacz profil LinkedIn