[tabslide]

O nas

Łączymy mające dwa i pół tysiąca lat nauki o umyśle ze współczesną wiedzą z zakresu psychologii pozytywnej, neurologii oraz neuroplastyczności.

 

O firmie

Jesteśmy praktykami

Mamy za sobą duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów redukcji stresu z wykorzystaniem Mindfulness. Nasze warsztaty skierowane są dla naszych klientów indywidualnych oraz firmowych. Działamy w wielu branżach i na wielu obszarach. Podejścia Mindfulness i tego jak redukować stres uczyliśmy między innymi pilotów helikopterów, nauczycieli, terapeutów, rekruterów oraz pracowników korporacji. Nasze własne doświadczenie nauczyło nas, jak tworzyć programy odpowiednie dla naszych klientów. Niezależnie od tego czy jesteś zainteresowany naszymi warsztatami otwartymi, czy programami dla organizacji, możesz liczyć na indywidualne traktowanie.

Jak pracujemy

Pracując z naszymi klientami podczas warsztatów otwartych i zamkniętych, korzystamy z

  • technik uważności, które pojawiły się około dwa i pół tysiąca late temu na bliskim wschodzie i dzisiaj adaptowane są na potrzeby współczesnych społeczenstw jako mindfulness
  • zaawansowanej wiedzy z obszaru psychologi pozytywnej, neurologii oraz neuroplastyczności

Każdy z naszych trenerów posiada długoletnie doświadczenie w praktyce uważności. Nasze kompetencje potwierdzają opinie naszych kursantów, wzrastająca ilość klientów oraz certyfikaty zagranicznych instytucji uczących Mindfulness jak Mindful Academy, czy Breathworks. Mindfulness mieliśmy przyjemność poznawać przez tak uznanych nauczycieli jak Philip „Bodhin” Woodward lub Vidyamala Burch, oraz doskonalić podczas warsztatów z m.in. Paulem Fultonem, Marią van Balen, Angie Ball oraz Chloe Homewood-Allen.

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale możemy obiecać szansę na lepsze funkcjonowanie, z mniejszą ilością stresu. Jeżeli zastanawiasz się czy jest Ci z nami po drodze lub po prostu chciałbyś o coś zapytać, skontaktuj się z nami…

Czekamy na Twoją wiadomość.

Sylwia Starczewska & Jakub Babij

 


 

Nasz zespół

Poznaj Nas.