[tabslide]

Stress Coaching

Czy czujesz, że masz już zbyt dużo rzeczy na głowie? Jeśli stres spędza Ci sen z powiek, a po przespanej nocy budzisz się bardziej zmęczony to może to być dobry moment aby zadbać o siebie i nauczyć się metod, które mogą Ci pomóc w lepszym funkcjonowaniu.

Dziś, żeby przeżyć nie musimy uciekać przed tygrysem szablozębnym.

Zamiast tygrysów mamy nasze zwykłe życie oraz życiowe sytuacje, które budzą w nas mechanizm „walcz lub uciekaj” w dokładnie taki sam sposób jak widok dzikich stworzeń działał na naszych przodków. Zapominając jak efektywnie odpoczywać, analizując codziennie setki terabajtów danych, pozwoliliśmy aby stres stał się naszym ustawieniem fabrycznym.

Nie jesteśmy w stanie zmienić Twojego otoczenia oraz świata, w ktorym żyjesz, ale możemy nauczyć Cię jak sobie z nim radzić w efektywny sposób.


Drzewo Zmiennicy

Po co?

Żeby lepiej żyć i funkcjonować.

Celem coachingu jest wypracowanie indywidualnej techniki radzenia sobie ze stresem. Różne techniki pasują do różnych ludzi. Naszym zadaniem jest znalezienie sposobów, które są optymalne dla Ciebie i odpowiednie w Twojej sytuacji.

Metody

W naszej pracy wykorzystujemy techniki z obszaru psychologii poznawczo-behawioralnej oraz Mindfulnessu.

Co robimy

Poszerzamy świadomość. Rozwijamy nowe nawyki. Zwiększamy samoświadomość naszego ciała. Uczymy jak lepiej odpoczywać.

Dlaczego z Nami ?

Jesteśmy praktykami.  Zarówno w biznesie jak i w przeżywaniu własnego stresu. Każdy z nas miał swoje wzloty i upadki. Lepsze oraz gorsze dni. Tak samo jak Ty mamy swoje zmartwienia, każdy z nas miał lub ma swoich szefów i każdy z nas pracował nad sobą, aby lepiej funkcjonować. Nie pokazujemy niczego, czego nie robimy sami. Nie mówimy o rzeczach, których nie praktykujemy na co dzień.

Kiedy rozważyć spotkanie ?

  • jeżeli czujesz, że stres ma coraz większy wpływ na Twoje funkcjonowanie.
  • doświadczasz dolegliwości fizycznych np. bóle, migreny, bezsenność, których nie tłumaczą przyczyny medyczne
  • podejrzewasz u Siebie wypalenie zawodowe
  • stres nie pozwala Ci zasnąć
  • cierpisz z powodu pracoholizmu
  • nie umiesz odpoczywać