h Zmiennicy | Sylwia Starczewska

Chesz otrzymywać informacje na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Mindfulness Inside »

Zobacz nasze najbliższe kursy

Warszawa »

Gdańsk »

Sylwia Starczewska

 

Partner w Zmiennikach. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness. Członek Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz Mindfulness Association (UK).

W ramach firmy Nestle kieruje międzynarodowym zespołem ludzi, którzy realizują projekty informatyczne w różnych krajach Europy. W swojej pracy koncentruje się na wspieraniu ludzi w ich rozwoju osobistym i zawodowym pomagając wzmacniać ich silne strony oraz rozwijać nowe kompetencje poprzez coaching. Dodatkowo prowadzi szkolenia z obszaru Mindfulness i Stress Reduction, Everyday Coaching oraz Lean.

Od dwudziestu lat praktykuje uważność w ramach buddyzmu tybetańskiego. Naukę medytacji oraz samą praktykę odbywała w wielu ośrodkach na całym świecie: Europie, Azji, obu Amerykach oraz Australii i Nowej Zelandii.  Jest certyfikowanym nauczycielem Mindfulness (MBSR) w ramach Mindful Academy. Jej superwizorem w pracy nauczycielskiej jest nauczyciel Mindfulness Philip Woodward.

Ciągle doskonali swoje kompetencje. Uczestniczyła w szkoleniu Breathworks for MBSR Teachers w UK prowadzonym przez Vidyamalę Burch oraz w treningu Mindfulness organizowanym przez Mindfulness Association (UK) we współpracy z Uniwersytetem w Aberdeen oraz Wrocławską Akademią Wychowania Fizycznego. W ramach tego szkolenia uczyła się od Roba Nairna, Anny Zubrzycki, Annick Nevejan, Angie Ball oraz Chloe Homewood-Allen. Swój warsztat trenerski rozwija w ramach Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych (Insytytut Integralnej Psychoterapii Gestalt).

W zastosowaniach Mindfulness szczególnie interesuje ją praca ze stresem, wypaleniem zawodowym oraz poprawa jakości życia. W wieloletniej pracy korporacyjnej w często zmieniająch się warunkach biznesowych ma i miała możliwość korzystania z metod uważności oraz doświadczania pozytywnych efektów medytacji. Obecnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi.

Mail: sylwia(at)zmiennicy.pl

1396627381_linkedin Zobacz profil LinkedIn